Od stycznia 2018 roku jesteśmy dostępni w następujących sieciach kablowych: UPC Horizon kanał 132, UPC Mediabox kanał 360. Godziny emisji to 10:00, 14:00 i 19:00. Serdecznie zapraszamy.
Ocena

 • Tagi :

  4 komentarze

  1. dziekuje bardzo za rzetelny przekaz co do ” kulis ” Gitariady 40 można byłoby wiele jeszcze napisać a może nawet i trzeba by było ale……………….

  2. Witam! Chcialem podziekowac Mirkowi za wspaniala impreze ,ktora byla bardzo potrzebna i wszyscy mieli dobry czas i spotkalem duzo znajomych,przyjaciol po latach,DZIEKI MIREK!

  3. Szanowni Państwo,

   miałem przyjemność wystąpić na Gitariadzie ’40 we wrześniu ubiegłego roku wspólnie z Markiem Raduli, a także innymi znakomitymi Przyjaciółmi z czasów wspólnego muzykowania w Kędzierzynie-Koźlu. Była to dla nas okazja niezwykłego przeżycia.

   Chciałbym pogratulować organizacji (także pomysłu) Gitariady ’40 panu Mirkowi Nowakowskiemu, albowiem idea ta zewsząd godna jest uznania zdrowego rozumienia słowa big-beat.

   Z pozdrowieniami,
   Wojciech Wójcicki

   • dziękuję Wojciechu za tak przemiłe słowa myslę ,ze obronie tą imprezę jeszcze niejednokrotnie przed róznymi zapędami przeróżnych ludzi i urośnie ta impreza w siłę i na którą będą chcieli przyjeżdzać WIELCY tego świata oczywiście Ci z naszego miasta pozdrawiam i dziekuję